Aktuality

Máme cca 50cm starého a 30cm nového sněhu, -5°C. Běžkařské trasy upraveny dne 21.1. rolbou. Soušská, Promenádní, Knížecí, Jizerská, Kasárenská a další. Aktuálně upravené trasy najdete zde: http://www.skimapa.cz/oblas

Volné termíny

Volné pokoje máme do 27.1. ,dále 27.1.-3.2 (poptávky na delší dobu mají přednost). Uvolnil se pokoj 3.-10.2. (pouze celotýdenní pobyt). Další termíny po klinutí na obrázek.

Sportovní hala

V kamenné hale bývalé Sklárny hřiště 36 x 16m. Možno hrát fotbal, volejbal, tenis, basketbal, florbal. Lezecké stěny, lanové překážky. Možnost pořádání společenských akci. Zázemí při špatném počasí. Více

Zážitkové programy

Expediční hry se skalním lezením, střelbou či lanovými překážkami, víceboje týmů v netradičních disciplínách, výtvarný workshop. Více informací po kliknutí na obrázek. 

Rodiny s dětmi

Cesty sjízdné s kočárkem, venkovní dětské hřiště, minimální automobilový provoz. Více informací po kliknutí na obrázek.

Panský dům a Pyramida

Komfortní ubytování v drsné a krásné přírodě náhorní plošiny horské oblasti Jizerské hory. Restaurace a salonky až pro 100 osob, vybavení pro školení. Stylové pokoje s vybavením v rekonstruovaných historických objektech. Horské cesty pro cyklisty, upravené tratě pro běžkaře, pěšinky pro pěší. Lesy, louky, skály, rašeliniště, horské říčky.

Spřízněné odkazy