Aktuality

Už i na jizerku dorazilo jaro. Kvetou upolíny. Počasí přeje pěším i cyklistickým výletům. Panský dům nebo Pyramida otevřeny denně. 

Volné termíny

Volné pokoje k dispozici. Využijte výhodných cen vedlejší sezóny - pobytu na 5 nocí neděle-pátek 4560 Kč  pokoj pro dvě osoby se snídaní. Při pobytu mimo víkend na minimálně 3 noci jeden vstup do vířivky zdarma.

Sportovní hala

V kamenné hale bývalé Sklárny hřiště 36 x 16m. Možno hrát fotbal, volejbal, tenis, basketbal, florbal. Lezecké stěny, lanové překážky. Možnost pořádání společenských akci. Zázemí při špatném počasí. Více

Zážitkové programy

Expediční hry se skalním lezením, střelbou či lanovými překážkami, víceboje týmů v netradičních disciplínách, výtvarný workshop. Více informací po kliknutí na obrázek. 

Rodiny s dětmi

Cesty sjízdné s kočárkem, venkovní dětské hřiště, minimální automobilový provoz. Více informací po kliknutí na obrázek.

Panský dům a Pyramida

Komfortní ubytování v drsné a krásné přírodě náhorní plošiny horské oblasti Jizerské hory. Restaurace a salonky až pro 100 osob, vybavení pro školení. Stylové pokoje s vybavením v rekonstruovaných historických objektech. Horské cesty pro cyklisty, upravené tratě pro běžkaře, pěšinky pro pěší. Lesy, louky, skály, rašeliniště, horské říčky.

Spřízněné odkazy