Oslavy a školení

Hotel Panský dům a Pyramida na Jizerce je svým položením uprostřed horské přírody i kapacitou a variabilitou hotelových objektů a restaurací velmi vhodným místem pro uzavřené menší i větší akce, oslavy a svatby, firemní školení i sportovní soustředění.  

pansky atrium akcesvatba pansky obradpyramida silvestr

outdoor bezkyoutdoor ackahala_gymnastky

Pro skupinu lze uzavřít budovu Panský dům nebo Pyramida, nebo celý komplex. Jednotlivé objekty jsou od sebe vzdáleny 50m. Objekty jsou vybaveny základní prezentační technikou - dataprojektor, promítací plátno, flipcharty, ozvučení. Menší skupiny mohou využívat různá menší posezení a zákoutí uvnitř nebo v přírodě v blízkosti objektů.

Hotel Panský dům: Restaurace pro 55 osob vybavená prezentační technikou, 16 stylově vybavených pokojů s příslušenstvím s celkovou kapacitou 38 až 60 hostů podle zvoleného komfortu ubytování, sklepní klubovna, sauna, whirlpool.

Horská chata Pyramida: Restaurace pro 100 osob s jevištěm vybavená prezentační technikou, salonek s krbem pro 30 osob, 17 stylových pokojů s příslušenstvím s celkovou kapacitou 37 až 55 hostů podle zvoleného komfortu ubytování, sauna.

Sklárna: Restaurace s krbem pro 30 osob, sportovní hala.

V restauraci Panského domu je pianino, ve velkém sále Pyramidy je podium. Můžeme pozvat i profesionální nebo amatérské hudebníky nebo diskžokeje. Více o zázemí hotelu v sekcích Ubytování a Restaurace.  

Cenu firemních a jiných hromadných akcí sjednáváme individuelně.  Při pobytech na více nocí mimo letní a zimní prázdniny jsou ceny ubytování nižší než ceny ceníkové. O prázdninách rezervujeme krátké akce (1 - 3 noci) výjimečně, cena ubytování bývá v tomto případě vyšší.

Pro uzavřené skupiny nabízíme stravování formou rautů a grilování, Máme bohaté zkušenosti s pořádáním svatebních oslav. Za příznivého počasí lze posedět u venkovního ohniště s grilem.

Pansky_dum_grilPyramida_grilovaniPyramida_svatba

Okolní příroda i krytá sportovní hala nabízejí velmi dobré možnosti pro pořádání zážitkových programů různého zaměření. Zážitkové programy v mnoha případech organizujeme sami, máme v tomto bohaté zkušenosti. Náročnost "outdoorových aktivit" přizpůsobíme kondici účastníků. Můžeme také spolupracovat s Vámi vybranou agenturou.

Při špatném počasí zajistí zázemí pro aktivní program moderní sportovní hala, citlivě vestavěná do kamenné budovy bývalé sklárny.

Pro počáteční domluvu prosím využijte uvedené kontakty nebo formulář nezávazné rezervace v boční liště.  

Nezávazná rezervace

Jméno / firma
Datum příjezdu
Pokojů Nocí Dětí Dosp.
Email

Telefon
Poznámka

Spřízněné odkazy